Usługi budowlane

Nasza firma oferuje również prace i roboty budowlane.

Zajmujemy się wznoszeniem kompleksowym budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz użyteczności publicznej. Oferujemy usługi w zakresie remontów i modernizacji istniejących budynków np. wymiana dachu, remont mieszkania, termomodernizacja obiektu.

Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji, począwszy od wyboru działki, projektu poprzez realizacje a skończywszy na uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

Nasza kadra inżynierska posiada odpowiednie uprawnienia budowlane oraz wpis na listę członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Nasz potencjał opieramy na ponad 12-letnim doświadczeniu zdobytym w realizacjach różnego typu obiektów budownictwa kubaturowego. Specjalizujemy się głównie w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się poznać jego potrzeby i oczekiwania, dzięki czemu możemy realizować powierzone nam zadania na wysokim poziomie.

Działamy głównie na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Żywiec, Bielsko Biała, Jaworze, Cieszyn, Kety, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Andrychów, Milówka, Węgierska-Górka, Jeleśnia, Sucha Beskidzka.