Projektowanie

Projektowanie stanowi pierwszy krok do tworzenia nowego obiektu. Takie zadanie wymaga nie tylko kwalifikacji i wiedzy, ale też kreatywności, dzięki której powstają budynki trwałe, bezpieczne, spełniające normy techniczne i przede wszystkim unikalne. Profesjonalne projektowanie konstrukcji to domena naszego biura.
Współpracujemy z wykwalifikowanymi architektami, konstruktorami, projektantami, wykonujemy projekty z zakresu wielu różnorodnych branż. Dobrze wiemy, jak ważny jest pierwszy etap powstawania inwestycji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby projekt spełniał wszelkie wymagania Inwestora.

Wykonujemy Adaptację projektu typowego.
U Nas zakupisz gotowy projekt dowolnej pracowni projektowej w Polsce, a my dostosujemy go lokalnych warunków zabudowy, strefy klimatycznej i załatwimy wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Na czym polega adaptacja projektu gotowego?
Adaptacja projektu gotowego w naszej pracowni polega na wykonaniu projektu zagospodarowania działki, przystosowaniu dokumentacji projektowej do lokalnych warunków zabudowy oraz do indywidualnych potrzeb Inwestora. Tak przygotowana przez nas adaptacja projektu domu pozwoli uzyskać pozwolenie na budowę lub zgodę budowlaną w ramach zgłoszenia budowy domu.